TR profil- Amanda Evert

22. června 2011 v 20:05 | Lady Nico★
Kdo to je?
Amanda byla známá jako dobrá studentka, skromná dívka a dobrá Lařina kamarádka. Později se ale bohužel stane jednou z jejích největších nepřátel...

Základní informace
Jméno: Amanda Evert
Datum narození: neznámé, ale je přibližně stejně stará jako Lara
Stav: Svobodná

Podoba
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modrá

Výskyt ve hrách
Tomb Raider 7: Legend
Tomb Raider 8: Underworld

Něco (více) ze života
Amanda s Larou se znají už od školy a nebýt toho osudného dne, možná by do teď byly přítelkyně. Jednoho dne se ony dvě s dalšími studenty vydali do Peru za archeologickými účely. Tam je ale napadla vražedná nestvůra a jediná Lara a Amanda vyvázli živé. Ovšem když byly na útěku, prostor se začal naplňovat vodou a Amanda uvízla pod padajícími kameny. Lara dělala všechno pro to aby ji zachránila, ale místnost už byla plná vody a Amanda pod kameny. Lara zklamaně opustila místo s doměnkou že je Amanda mrtvá. Jenže tak to nebylo. Amanda se později setkala s Larou, ale už né taková jakou jsme ji znali. Z mile vypadající dívky, se stala drsná holka s temným outfitem a zlým pohledem. Ačkoliv Lara by ráda aby ji Amanda odpustila a žily dále jako spojenci a kamarádky, Amanda měla jiné plány. Když měla tehdy pod kameny zemřít našla jakýsi kámen [Wraith Stone] který ji nejen zachránil život ale také zajistil obrovskou moc a "mazlíčka" na pomoc. Jednalo se o bestii která studenty v Peru napadla. Amanda ji ihned poslala proti Laře, a utkali se - Lara zvítězila. Nechala ale Amandu naživu, protože jak jsem u Lary říkala je to drsná holka ale ke své bývalé přítelkyni měla soucit. V Underworld je ze začátku po boku Natly opět proti Laře. Ke konci ale Laře pomůže Natlu zastavit a společně se dostanou z podsvětí..

Vztahy
Amandin jediný vztah ve hře byl údajně s Jamesem Rutlandem. James byl Lařin nepřítel a když se Amanda přeměnila na záporný charakter, spojila se s Jamesem a společně šli proti Laře. Když se ale Lara s Jamesem utkala, zvítězila a tudíž ho zabila. To ale Amandu naštvalo a jeho smrtí byla dost zdrcena - byla to jedna z příčin proč na Laru tehdy zaútočila.

Zajímavosti:
#1 V TR Legend má Amanda na těle spousta tetování, zřejmě to mělo přidat na její záporné image ;) (Ovšem v TR 8 zmizelo :D)

Můj názor
Tak u téhle postavy sem dlouho neměla žádný vztah. Až do nedávna, kdy jsem si ji hrozně oblíbila. Podle mě je Amanda moc sympatická a ta kombinace záporné a kladné postavy je úžasná. Ona má takové to kouzlo kterým si získala můj obdiv..je na ni něco úžasného. Takže rozhodně patří k mým nejoblíbenějším charakterům! :)

Fotky

Takhle vypadala jako nevinná Lařina přítelkyně:

A už jako záporná postava:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Názor na Amandu?

Nejlepší ze všech! 18.2% (2)
Je úžasná! 45.5% (5)
Nevadí mi 0% (0)
Nemám ji rád/a 9.1% (1)
Nenávidím ji 9.1% (1)
Neznám ji 18.2% (2)

Komentáře

1 kofo525 kofo525 | Web | 26. července 2011 v 17:48 | Reagovat

Zajmavý článek Amanda je moje druhá nejoblíbenější postava Amanda je prostě super drsná holka. :-)

2 Lady Nico Lady Nico | E-mail | Web | 26. července 2011 v 18:17 | Reagovat

[1]: Děkuju :). Jj ona je skvělá :)

3 kofo525 kofo525 | Web | 26. července 2011 v 18:27 | Reagovat

v tom stebou souhlasím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.