Srpen 2011

Zpátky do školy..

31. srpna 2011 v 18:46 | Lady Nico★ |  Oznámení
Zpátky do školy..možná do práce. Určitě je tu SPOUSTA lidí co se moc těší, že? ;) Chtěla bych vám popřát hodně štěstí do školního roku! Také jistě víte, že se moje aktivita ještě více sníží. Pravděpodobně, ale fakt nevím, podle toho jak bude škola těžká :). No nebudu psát žádný proslov, a chci aby jste věděli, že i když nebudu psát články, na vaše blogy pravidelně chodím! :)

(Chtěla jsem udělat ilustraci k tomuto článku, s Larou a něčím školním, ale to nestíhám tak třeba časem ;))

Společné obrázky^^

25. srpna 2011 v 23:05 | Lady Nico★
Tyhle obrázky přímo zbožňuju :). Všichni z Underworld pohromadě na jednom obrázku, fakt mě ty obrázky neskutečně fascinují :D.

Nová generace?^^ Zip trochu pozměněný koukám, ale fakt se mi to takhle líbí :D I když nevím, jak by se k sobě s Amandou hodily xD, pár Alister & Lara je dokonalý, i když bych možná dala přednost Kurtisovi,ale to dcera je kouzelná :), Winston a Amelia se mi docela líbí :D..i když už nežije. Chudák Doppie sama :)

Hádání osoby

23. srpna 2011 v 17:06 | Lady Nico★
Tohle nemá nic moc společného s Tomb Raider,ale tuhle hru vám prostě musím doporučit! Džin na této stránce hádá na kterou osobu myslíte :). Můžete odpovídat Ano, Ne či něco mezi. On toho zná opravdu hodně! I Laru uhodl, také mi uhodl Amandu :). Zvláštní je, že i po milionech pokusů neuhodl Alistera nebo Doppelganger :D Ale třeba budete mít štěstí :).

►Hra ZDE


NGU 5: Zrádkyně jménem Amanda

22. srpna 2011 v 22:26 | Lady Nico★
5. díl hotov! Podle mě, je to asi nejlepší díl zatím :D. Ale pořád se mám co učit..
Amanda se nezdá, co? Mrcha! :D Omlouvám se za chyby, stíny atd. Nechtělo se mi s tím dělat.
No, budu jen čekat na vaše názory :)

Nový denní rekord!!

22. srpna 2011 v 13:46 | Lady Nico★ |  Oznámení
Tak tohle je neuvěřitelné!! Včera můj blog navštívilo 69 lidí!! To je úžasný nový rekord! Strašně moc děkuju :). Ani nevím jak sem si to zasloužila, přes tu hroznou neaktivitu. Snažím se psát články ale nic se mi poslední dobou nechce :). Tak uvidíme no. Každopádně ještě jednou děkuju :).

TR Profil - Zip

21. srpna 2011 v 18:52 | Lady Nico★
Kdo to je?
Zip je druhý Lařin asistent. Jeho oborem je narozdíl od Alistera technika. Je to génius na počítače a elektroniku. Zařizuje Laře technické vybavení a také ji pomáhá vyhledávat informace o lokacích, kam má Lara namířeno, obvolává cestovní spoje, a prakticky pro ni dělá vše v tomto oboru.

Základní informace
Jméno: Zip (příjmení neznámé, a 'Zip' bude možná jen přezdívka)
Národnost: Americká
Stav: Svobodný
Místo narození: New York, USA
Datum narození: rok 1974
Věk: 32 (?)


Ultimate edition YAAAY!^^

20. srpna 2011 v 18:28 | Lady Nico★ |  Moje sbírka
Tak nejdřív se znovu omlouvám za neaktivitu :/ nějak není čas ani náladu.. Doufám, že vám to brzy vynahradím..mrzí mě to. Ale k věci. Konečně jsem si koupila Tomb Raider: Ultimate edition!!! Co to je? Všech 9 dílů v JEDNOM balení! Respektive na 3 CD... Ale za dokonalých 500kč!! :) Naprosto šťastná sem, myslím, že sou tam i goldy :) Tak házím sem fotku jak to vypadá :). promiňte, že je to nekvalitní, můj mobil fotí čím dál hůř.


Kurtis & Lara

12. srpna 2011 v 18:28 | Lady Nico★ |  The Angel of Darkness-obrázky
Pár úžasných obrázků, dovolím si říct mého nejoblíbenějšího "páru" :)

NGU 4: Praví přátelé nezradí

12. srpna 2011 v 18:15 | Lady Nico★
Konečně jsem se odhodlala k dalšímu dílu! Slavme! :D Pořád vás budu napínat co s Larou je xD. To se dozvíte ke konci komixu. Dohromady bude 10 dílů. Ale nebojte při nejhorším by se dala udělat druhá série :). Ale zpátky k dílu. Není to nic extra, ale podle mě to bude od příštího dílu zajímavější, protože se tam začne plést ještě jedna zápletka a zkrátka už to snad bude lepší :). Pokusím se udělat další díl co nejdřív. Snad se vám bude tenhle líbit ;)

Tom Raider (xDD)

12. srpna 2011 v 16:05 | Lady Nico★ |  Parodie
Ehm xD Menší parodie neuškodí ne? Tím, že to pojmenovali TOM raider mě dostalo ještě víc xDD Obrázek pod perexem :D

The Angel of Darkness-Recenze

12. srpna 2011 v 15:59 | Lady Nico★
Recenze z webu bonusweb.idnes.cz

Představujeme šestý díl
Prsatá archeoložka Lara zaznamenala - od svého vzniku - neuvěřitelný úspěch přesahující nad rámec počítačových her, o čemž ve své době svědčily třeba i obálky prestižních neherních magazínů zobrazující právě tuto virtuální krásku. Předchozí díly si našly mnoho fanoušků, přesto se začaly objevovat hlasy volající po inovacích v sérii - a ty s šestým dílem, vesměs v neprospěch původních fanoušků, přicházejí. Šesté pokračování pojali autoři o poznání filmověji. V úvodní animaci se stáváme svědky vraždy našeho starého "přítele a učitele" Von Croye a co hůř, podezření padá právě na Laru, která se tak stává pronásledovanou a hledanou osobou. Poodhalíme-li více dějovou roušku, dozvídáme se o starých alchymistech, tajném společenství a starodávných artefaktech - vše podávané v přitažlivých a dosti rychlých in-game scénách. Částečně překvapivě je to právě příběh a jeho podání, co se autorům celkem povedlo.TR Anniversary- Jak na bosse?

9. srpna 2011 v 19:31 | Lady Nico★
1. Tyranosaurus Rex
Jako první boss v této hře na nás číhá známý tyranosaurus Rex. Je více možností jak ho zabít, pokud je někdo vytrvalý může ho zabít ručně bez jakékoliv taktiky ale myslím, že na to nikdo nebude mít nervy. Takže typický způsob jak ho zabít: Lara se umí v určitém okamžiku zpomalit a udělat takzvaný headshot s úhybem do stran. Nejprve se rozhlédneme kolem a v aréně uvidíme 3 ostnaté válce. Teď potřebujeme Rexe nahnat přímo proti jednomu z těch válců. To uděláme tak, že si ho vyhlídnem a nejlépe pozadu běžíme k válci. Věřte, že to není tak těžké jak to zní, hra umí nastavit zaměřování tak pouze běžíte proti válci a střílíte (Lara už se sama otočí a při běhu pozpátku střílí na Rexe). Tyranosaurus má vpravo nahoře ukazatel zdraví, a pod tím ukazatel zuřivosti. Když střílíte do Rexe ukazatel zuřivosti stoupá, a když je uplně plný, čas se zpomalí a je na čase aby Lara uhnula a střelila headshot. Když běžíte proti válci a střílíte, jemu by se měla naplnit zuřivost. Jakmile se vpravo dole objeví šipky do stran a obraz se zpomalí, standartně držíme Shift společně s šipkou doprava nebo doleva a skočíme mezerníkem. Lara uhne a na tyranosourovi se hned ukáže velký červený ukazatel, a v té chvíli musíme střelit! T-rex v animaci běží proti válci a poraní se. Možná jde o nastavenou obtížnost hry, ale někdy stačí, aby jste tuto akci zopakovali 2x (jako například já) a možná ho budete muset nahnat na všechny 3 válce, to už uvidíte :). Potom v animaci stisknete 2 šipky které se ukážou na obrazovce a boss je poražený.

Boss na videu:

Začínáme s XNA Lara

9. srpna 2011 v 19:26 | Lady Nico★
Máte stažený XNA Lara a otevřete ho, ale co teď? Tak si uděláme menší přehled o tom jak se s tím XNA dělá :) Napíšu vám pát bodů které (doufám) pomůžou uplnému nováčkovi trochu se s tímto programem seznámit.

1. Co to je za okýnka?: Po spuštění se vám objeví dvě okna se kterými budete pracovat. Jedno menší [Kontrolní] kde vybíráte stažené věci, hýbete s nimi, vybíráte části těla k hýbání, nastavujete vlastnosti obrázku a zkrátka všechno řídíte. V druhém okně se tvoří váš obrázek (můžete ho zvětšit přes celou obrazovku, a když budete chtít program vypnout musíte v menším kontrolním oknu).

Výtvory ostatních v XNA

8. srpna 2011 v 20:02 | Lady Nico★
Tady si můžete prohlédnout krásné výtvory ostatních lidí z XNA. Budou zde galerie jednotlivých blogerů se svými výtvory, ale i ostatní.
Kdo by chtěl mít tu také svojí galerii nebo obrázek, napište do komentářů (nebo na nějaký můj kontakt nahoře v menu) a ráda vám sem nějaké dám :) Jen stačí napsat kde je najdu (případně mi je poslat) a já vám tu zařídím galerii :).
____________________________________________________________

Galerie blogerů:

Ostatní výtvory z webu:

XNA Lara ke stažení

8. srpna 2011 v 15:29 | Lady Nico★
Pro nováčky kteří se rozhodnou, že také skusí tento skvělý program mám tu menší návod na instalaci :)
  1. Budete potřebovat 3 programy Microsoft XNA Framework, Microsoft .NET Framework a samotný XNA Lara [ty dva jsou nezbytné aby vám to fungovalo]
  2. Všechny je stáhněte a měli by jste to bez problému rozbalit a nainstalovat
  3. Pak už jen zbývá stáhnout nějaké věci a můžete tvořit :)
Kdyby jste měli jakýkoliv problém napište mi ráda vám pomůžu, nebo se alespoň pokusím :)