Září 2011

Chvíli tu nebudu..

21. září 2011 v 14:44 | Lady Nico★ |  Oznámení
Tak jak jsem napsala v menu do Statusu adminky, nebudu mít teď svůj notebook, takže tu nebudou moc přibývat články. Určitě vaše blogy jednou za čas zkouknu z jiného počítače, takže velká krize to není ;). Mám nový spřátelený blog s majitelkou Lexi ale nevím, jestli stihnu ten slibovaný diplomek. Jestli ne, tak se omlouvám a udělaám ti ho hned jak dostanu svůj notebook zpátky! :) Mělo by to být kolem týdne, nevím to přesně. Děkuju za pochopení ;).
-lady Nico★
(PS: Jen poznámka- Pokud někdo neví jak mě vlastně oslovovat, což je pochopitelné vzhledem k takové divné přezdívce, nejčastěji se mi říká jen Nico, ale můžete jak chcete :))

Já, Jeanette a naše wallpapery

20. září 2011 v 22:28 | Lady Nico★
Nekonečné rozhovory o našich dokonalých klucích z TR přimělo mě a Jeanette udělat nějaký ten společný wallpaper :D. Jelikož se krásně povedly mohu je oba dát na blog. Na obrázcích jsem já, Jeanette, Alister a Zip vytvořené v XNA Lara :).


TR profil - Winston Smith

20. září 2011 v 16:50 | Lady Nico★
Kdo to je?
Winston je Lařin věrný sluha. Jeho rodina slouží rodině Croftových už po generace. Sdílel s ní už její první sídlo, a teď ji slouží v panství Croft Manoru.

Základní informace
Jméno: Winston Smith
Národnost: Britská
Stav: Svobodný

Alister Fletcher: Wallpaper

19. září 2011 v 22:55 | Lady Nico★ |  Moje výtvory v XNA
Protože na netu není jediný větší obrázek Alistera, rozhodla jsem se udělat svůj wallpaper v XNA :). Je docela jednoduchý, chtěla jsem něco, co by šlo na tapetu :D . Tak ho sem dávám :).


Soutěž o nejlepší povídku začíná!!

19. září 2011 v 17:54 | Lady Nico★
Termín je u konce, a já musím zahájit hlasování! Přihlásilo se 5 lidí, což není tak hrozné :).

Soutěžící jsou:
-Jeanette
-Danny
-Charlie
-Kofo25
-Lara

TR Legend - Jak na bosse?

18. září 2011 v 16:58 | Lady Nico★
1. Japan: Shogo Takamoto
Jako první boss je japonec Takamoto, který má kus meče, který potřebujete a proto se s ním musíte utkat. Vřele doporučuji hrát tohoto bosse myší, protože na klávesnici ho málokdy uhraju. Takže, na začátku se objevíte v kruhové místnosti mezi sloupy na kterých jsou přidělané samopaly. Urychleně utíkejte za nějaký sloup, aby na vás samopaly nemohly. Za každým slopupem je tyč. Na nějakou vylezte. Jste na horním patře s Takamotem. Dávejte si pozor aby jste nespadly dolů, a utíkejte za ním. Bude po vás střílet takže se pokoušejte vyhýbat střelbám. Když se dostanete blízko něj (je to těžší, ale věřte, že to jde) tak na něj střílejte nebo hoďte granát (Granáty jsou na to opravdu nejlepší, ale musíte si to dobře načasovat, aby vám zase neutekl, co se týče střelby, rychleji ho zabijete tou lepší pistolí, co jste mohli dříve nasbírat). Pořád ho dobíhejte, a útočte dokud mu nedojdou síly.

Prodloužím termín soutěže

15. září 2011 v 20:59 | Lady Nico★ |  Oznámení
Tak jelikož to ještě pár lidí nestíhá, rozhodla jsem se nechat vám ještě pár dní. Omlouvám se, těm co už poslaly ale někteří..tuším Lagy a Jeanette říkaly, že by se možná zůčastnily a věřím, že o tom uvažuje ještě někdo, takže vám dávám čas až do ►pondělka 19.9.!◄ Byla bych moc ráda kdyby jste se ještě někdo přihlásil! Čím více tím lépe! Zatím máme totiž jen 4 soutěžící.. Těm děkuji, že si s příběhem dali práci ;)

Lara opět v písničce? :)

13. září 2011 v 19:36 | Lady Nico★ |  Náhodné zajímavosti o TR
Jak víme, Lara je tak úspěšná, že je tváří spousty titulek časopisů, je na oblečení, dortech, plakátech ale také se občas náhodou objeví v písničce! Tehdy ji dokonce věnovala písničku skupina Horýže Slíže tu můžete slyšet tady. (pozn. HAHAHA! xD)

A teď když jsem jen tak poslouchala svojí oblíbenou americkou skupinu náhodou sem zaslechla slova 'Tomb Raider', to byla velká náhoda vzhledem k tomu, že jsem tu hudbu v tu chvíli vůbec neposlouchala :). Skupina se jmenuje Blood on the Dance Floor a písnička I.D.G.A.F (I don't give a fuck pravděpodobně) a v písničce se zpívá:

Hotty, With The Tomb Raider Body,
Come Here And Sip Up This Shotty

Ne, že bych sem chtěla dávat nějaké sprosté texty, vím, že ta skupina zpívá sprosté slovo v každé větě, ale zmínka o Tomb raider se mi moc líbí, protože tu skupinu mám fakt ráda, a miluju když se nějaké moje oblíbené věci propojí :). Jasně, že si nejsem uplně jistá jestli tím 'Tomb Raider' myslí zrovna Laru, ale kolik Tomb Raiderů se může objevit v písničce ve spojení se sexy tělem? xD
Kdyby jste si písničku chtěli poslechnout dávám ji sem↓ :).

NGU 7: Zpátky doma

12. září 2011 v 22:01 | Lady Nico★
Tenhle díl je trochu kratší. Je to spíš takové vysvětlení.. Však uvidíte, na tento díl jsem neměla naplánovanou nějakou velkou akci, je to prostě o návratu zpátky a taky vás tento díl připraví na dlouhoočekávanou pravdu o Laře, kterou vám prozradím už v příštím díle :] i když je to všem asi alespoň přibližně jasné. No tak snad se líbí ;), je to méně obrázků ale za to delší texty. PS: Že Laře strašně sluší ten bílý světřík? xDDD


Alister & Lara kiss

8. září 2011 v 23:29 | Lady Nico★ |  Moje výtvory v XNA
Měla jsem náladu udělat nějaký takový obrázek, a taky jsem udělala :D. Tak ho sem dávám :)
Mimochodem, Laro jak si sama řekla.. "You are terribly lucky girl"! :D

Kurtis Trent & Lara Croft

8. září 2011 v 22:47 | Lady Nico★ |  Moje Videa
Tohle video už jsem se chystala udělat několik měsíců a KONEČNĚ jsem se k tomu slavnostně dohrabala a dodělala ho :). Je to moje práce. Není nic moc, ale ta písnička se ke Kurtisovi TAK hodí! A to je podle mě to, proč se mi to tak líbí :). Tak snad se vám líbí :).

Přihláška do soutěže o nejlepší příběh!

6. září 2011 v 21:00 | Lady Nico★
Rozhodnuto! Bude se konat soutěž o nejlepší příbeh nebo povídku :). Můžeme to nazývat zkráceně třeba SONP. Myslím, že psát jakž takž umí každý, a není na tom moc co zkazit :) Nepotřebujete žádný program a zkrátka si myslím, že by byla škoda to neskusit :). Teď něco málo o soutěži...

Podmínky soutěže:
  1. Snad ani nemusím říkat, že to musí být vaše práce. Inspirujte se kde chcete, nezastřelím vás když si propůjčíte větičku z Tomb Raider a tak, ale prostě nechci aby jste to někde zkopírovali.
  2. Dejme tomu, že aby z toho byl nějaký příběh mělo by to mít nejméně 20 vět :)).
  3. Ale zase nechceme aby to tu překrylo 3 články, bylo to na 8 kapitol, a hlasující by si to nikdy nepřečetli,že? ;). Nebudu vám zadávat, že to má mít tolik a tolik znaků, ale prosím do přiměřené délky. Půl stránky-stránka ve Wordu je ideální, ale je to na vás, napiště to dlouhé jak myslíte, že je to akorát :).
  4. Fakt nekladu žádné konkrétní téma, jediná podmínka tématu je, aby to bylo ze světa Tomb Raider. Jestli ale napíšete povídku o Laře na misi, nebo třeba o Winstonovi a mrazáku je fakt na vás :).
  5. Nezakazuju vám dát vědět o mé soutěži na blog. Ale nechci aby vyhrál někdo jen kvůli tomu, že má větší návštěvnost takže "moooc vás prosím na kolenou hlásněte pro mě nebo odejdu z blogu xDD", nebo spamovat ostatní blogy se slovy "prosím prosím hlásni tady", se mi moc nelíbí! :D
(Celý článek)

Tomb Raider Legend Promo

6. září 2011 v 20:14 | Lady Nico★ |  Legend-videa
Našla jsem naprosto dokonalé video, a prostě bych si neodpusila kdybych ho sem nedala :). Takové krásné videa ráda vidím. Je to jen namixované scény z Legend na nějakou hudbu ale fakt mě to zaujalo! :) Nejde to sem vložit takže video najdete tady!

Soutěž?

6. září 2011 v 17:08 | Lady Nico★
Napadlo mě, že bych na tomto blogu mohla udělat nějakou soutěž :). Ještě tu nikdy žádná nebyla. Akorát mám trochu potíž vybrat téma soutěže, tak se s vámi poradím :). Napadaly mě typické témata jako nejlepší screenshot, tvorba v XNA a podobně, ale takové soutěže už víceméně proběhly na jiných blozích.. Ještě mě tedy napadla soutěž o nejlepší rozvrh, nebo nejlepší kresbu na papír. Nebo co třeba krátkou TR povídku?? Tak se ptám vás, jako návštěvníků: Jakou soutěž chcete abych uspořádala a vy by jste se zůčastnily? Můžete navrhnout cokoliv vás napadne a týká se Tomb Raider. :)

Spřátelení blogů s Kofo25

5. září 2011 v 22:01 | Lady Nico★ |  Oznámení
Vítám nové SB Kofo25, máš sice nový blog, ale znám tě z tvého předchozího blogu takže vím, že si dobrý bloger :).
Diplom pro tebe:

Pro mě:
Děkuju je krásný! :)