Říjen 2011

15 let výročí Tomb Raider!

31. října 2011 v 16:53 | Lady Nico★ |  Wallpapery
Většina z vás asi už ví, že je to teď 15 let co je tu Lara s námi :). 15 roků od dne výroby prvního dílu! Vlastně je tu tato hra stejně dlouho jako já na světě :D. Dovolila jsem na počest tohoto výročí udělat wallpaper v XNA :). Všechno nejlepší Tomb Raider! ^^

/kliknutím zvětšíte/

Anketa pro měsíc listopad: Kdo se hodí k Laře?

30. října 2011 v 14:46 | Lady Nico★
Rozhodla jsem se udělat novou věc a tou je Měsíční anketa. Každý měsíc bude v menu nová anketa a nakonci měsíce se vyhodnotí :). Anketu na listopad dávám o den dřív, ale to nevadí, ne? ;) Naše první anketa bude zjišťovat: Kdo se nejvíce hodí k Laře Croft? Napadli mě 3 nejlepší kandidáti a ti jsou: Kurtis Trent, Larson Conway a Alister Fletcher :). Já osobně jsem asi pro Kurtise. Ale co myslíte vy? Kdo z těch tří patří k Laře? Nebo snad ani jeden?


NGU 8: Pravda

29. října 2011 v 22:12 | Lady Nico★
A je tu PŘEDPOSLEDNÍ díl vašeho oblíbeného komixu, na který jste se tak těšili! (Ano to byl opravdu pokus o ironický vtip :D. Jelikož jsem ztratila materiál na kterým jsem měla napsán obsah všech dílů, zapoměla jsem co se má přesně v posledních 3 dílech stát :(. To znamená, že komix je zkrácen z 10 dílů na 9. Je mi líto, ale alespoň si pamatuji hlavní pointu :). Dneska se dozvíte "velmi zajímavou" pravdu o Laře, po 8 dílovém čekání :). Pro ty co nemají rádi romantiku tenhle díl bude asi VELKÁ NUDA, takže pokud nejste na slaďáky raději ani nečtěte :D, já si nemohla pomoct, já se v těhlech situacích prostě vyžívám ;). No každopádně, ať se vám líbí a co nejdříve udělám poslední díl, ať je to komplet :). PS: Někdy se mi stane, že se bubliny čtou zprava doleva tak snad to pochopíte, až na to narazíte ;).

Pokud jste nečetli minulý díl: Tady je.

Obrázek pro Altaira

29. října 2011 v 19:17 | Lady Nico★ |  For You
Taak další objednávka je pro Altaira s Larou a Altairem kteří pátrají v lese :D. Doufám, že se ti bude líbit.
/pro zvětšení klikni/

Týdenní dávka šílených wallpaperů N+J

27. října 2011 v 23:30 | Lady Nico★
Ano hádáte dobře, já a Jeanette jsme si dali další čtvrteční tvoření wallpaperů :D. Tentokrát to bylo opravdu pracné a zabralo nám to 3 hodiny a 20 minut! Skoro tomu nemůžu věřit, tak rychle to uteklo.. No na obrázek docela dlouho :D . Téma wallu je první seznámení (se Zipem/Alisterem). Obrázek obsahuje 4 situace :) - jednu předtím, jednu hlavní - v podstatě přítomnou a 3 budoucí nebo tak nějak :). Myslím, že situace snad nemusíme vysvětlovat a dojde vám to :).
První plakát do sbírky! :)

27. října 2011 v 18:00 | Lady Nico★ |  Moje sbírka
Dostala jsem dodatečně k narozeninám od kamarádky úžasný plakát z TR filmu! Konečně se rozšiřuje moje sbírka kde zatím skoro nic není :D. Dávám fotečku :).

Obrázek pro Larapcroft

26. října 2011 v 12:47 | Lady Nico★ |  For You
Obrázek pro tebe je hotový :). (larapcroft) Tentokrát boj DG vs. Lara. No řeknu ti, bojová scéna mi vůbec ale vůbec nešla. Takže to není nějaký hrozně akční, ale snažila jsem se. Doufám, že se ti bude líbit :).
/kliknutím zvětšíš/

4 000 krásné číslo :)

26. října 2011 v 12:22 | Lady Nico★ |  Oznámení
Skoro nemůžu uvěřit, že už to je 4 000 lidí co zavítalo na můj blog :). Musím vám neskutečně poděkovat! Nejdřív jsem si myslela, že s tím blogem hned prásknu, ale ono to pořád drží a vy sem stále chodíte! Jsem hrozně ráda, že můj blog má takový úspěch :), tedy alespoň mnohem větší než jsem čekala. Můj blog tu je 4 měsíce a 26 dní. To je asi tak 850 návštěv na každý měsíc :). Každopádně moc moc děkuji, já se budu snažit mít blog stále lepší, a doufám, že s tím bude stoupat i návštěvnost :). Hlavně doufám, že se na tomto blogu bavíte^^


PS: Všechny moje SB (i jejich SB a ostatní blogy): Přestaňte se PROSÍM už všichni hádat. Mluvím teď hlavně o blogu Lagy a Ancee a taky Altair a Kofo- už ani nevím jakou přezdívku nakonec máte.. Tyto blogy byly založeny kvůli LAŘE. My tuhle hrdinku obdivujeme a proto jsme si ty blogy založily, nemám pravdu? myslím, že to byl účel většiny z nás. Podporovat Laru a psát o ní a ostatních. Myslíte, že by Lara chtěla aby jste se tu furt hádali kvůli blbostem? Přijde mi, že blogy začínají být spíše o dohadování, než o Tomb Raider.. Jen pro zamyšlení ;).

Nové SB LarapCroft

25. října 2011 v 18:23 | Lady Nico★ |  Oznámení
Vítám nové SB Larapcroft.
Tady je ten diplom ode mě:
Snad se líbí.
A od tebe:

XNA Obrázek pro Ezio

24. října 2011 v 22:09 | Lady Nico★ |  For You
Aby se ty objednávky nehromadily (nehlaště se všichni :D :D :D) tak jsem s jednou tvorbou začala už dneska :). Je to pro Ezio s Larou a Kurtisem. Snad ti nevadí, že jsem smíchala novější Laru s AoD Kurtisem, ale nemohla jsem sehnat její AoD mod. Tak doufám, že se ti obrázek líbí :).
<- Máš tu k tomu i ten avatar, který si můžeš vzít. A k tvojí otázce: Zatím si nemůžeš objednat další obrázek, ale za delší dobu klidně, pro začátek ale prosím jen jeden... Kliknutím na wallpaper ho zobrazíš v plné velikosti :).


XNA obrázky na objednávku!

24. října 2011 v 17:52 | Lady Nico★
Rozhodla jsem se na mém blogu zavést zajímavou věc. Jelikož mě baví dělat XNA obrázky, mohla bych dělat tyto obrázky na objednávku pro vás všechny :). Kdo by mě o takový zájem, můžete napsat sem do komentářů. Program asi všichni znáte - XNA Lara. Moje výtvory můžete vidět tady, nejsem zatím žádný expert, ale snažím se v tom zdokonalovat :).

Můžete si kdokoliv objednat obrázek na přání, ale je nutno při objednávce dodržet PRAVIDLA
 1. Dělám jen obrázky s motivy Tomb Raider. (Jinak maximálně po dohodě)
 2. Nedělám vlastní mody vaší podoby (to znamená, že nevytvořím na přání celou vaši postavu, pokud chcete být na obrázku vy), ale když mi dáte na vaši postavu odkaz ráda to udělám :).
 3. Obrázek budete moct v podstatě použít kam chcete (dát na svůj blog, nebo si ho dávat do článků) ale zakazuji ho vydávat za své apod.
 4. Objednávky beru po 4 lidech, a pak uzavírám komentáře. Jestli zrovna nebude volno, jen počkej až budou hotové a pak napiš ;).


Pokud chceš obrázek do komentářů napiš:
 1. Tvojí přezdívku
 2. Kontakt(nejlépe blog, případně e-mail abych mohla napsat až to bude hotové)
 3. Jaký typ obrázku chceš? (wallpaper = typický širokoúhlý obrázek / portrét/ avatar nebo něco jiného?)
 4. Kdo má být na obrázku?(Postavy z TR nebo klidně tvá vlastní podoba, pokud mi na ni dáš odkaz)
 5. Co se na obrázku má dít?(Stručná situace např. party, romantický obrázek, souboj, umírání, sezení na pohovce...atd. atd. xD)
 6. Kde se to bude odehrávat?(např.: v sídle Croftů, v lese, u moře, ve škole, ve městě atd..)
 7. Má být na obrázku nějaký nápis? Jaký?
 8. Má být obrázek sladěn do nějakých určitých barev? Pokud ano, jakých?
 9. Nějaké jiné požadavky?
To je vše :). Nezapomeňte, že beru vždy přibližně 4 objednávky, a poté další (takže pokud uvidíte, že nejde vkládat komentář, zrovna na nich pracuji. Pokud je možno vkládat komentář, můžeš si objednat).

Ceny za povídkovou soutěž!

23. října 2011 v 18:28 | Lady Nico★ |  For You
Dneska jsem se konečně pustila do odměn pro tři nejlepší účastníky povdkové soutěže :). Nejsem přímo grafický mistr, teprve se učím, tak prosím nečekejte žádné veledíla, je to spíš takové symbolické :D. Ceny tedy dostane Jeanette (tvorbu v XNA, avatar, banner, diplom), Charlie (avatar, diplom, banner) a Kofo25 (avatar, diplom).
Opravdu jsem se snažila trefit do vašeho stylu, nebo alespoň vypracovat co jste chtěli, tak doufám, že se vám budou líbit :).

Pro: Kofo25
Avatar:

Diplom:

Věci do XNA? Žádný problém :)

22. října 2011 v 22:54 | Lady Nico★ |  XNA Lara- Downloads
Už jste taky někdy sháněli různé věci do obrázků které vytváříte v XNA? Konečně jsem našla řešení! (Dobře, teď zním jak z reklamy na prací prášek.. zklidním se xDD). Tak jsem našla 2 super stránky na to :). Tak snad jsem pomohla nejen sobě :).

Winstone, vítej v mrazáku ;)

22. října 2011 v 14:10 | Lady Nico★ |  Tomb Raider II-obrázky
Tohle je opravdovu povedený okamžik který jsem musela vyfotit a dát sem :D. Tak jsem konečně Winstona nalákala do ledničky abych ho tam mohla zavřít..Ale on není zas tak pomalý jak se zdá (pokud mu jde o život, aneb umrznutí v lednici) a tak mi tak "napůl" utekl.. Už se vám někdy stalo něco podobného? Tak trochu zůstal ve dveřích, chudák :D.

Starší díly TR? Velké překvapení!

22. října 2011 v 13:04 | Lady Nico★
Teď když je PC konečně v pořádku a bere všechna CD, nainstalovala jsem kompletně všechny Tomb Raidery. Poprvé zapnout TR 1-4.. Uplně poprvé. Měla jsem z toho strach, ale zároveň mě to lákalo. Po dnešku ale vím, že jsem se měla jen těšit! Tak od začátku..

Nejprve to pro mě byla tak trochu "hromada nevyznatelných kostiček naskládaných na sebe", to bylo vlastně to co jsem si o tom až do nedávna myslela. Ale rozhodně to tak není! Vlastně jsem starší díly trošku podceňovala :). Od každého jsem si zahrála chvilku, a i když se mi to sem tam zasekává, nebo není něco uplně kvalitního - vypadá to skvěle! :)