Prosinec 2011

TR 1 - problém s Ultimate edition

22. prosince 2011 v 16:04 | Lady Nico★ |  Pomoc s TR!
Tento problém se týká těch, co si zakoupili edici VŠECH dílů Tomb Raider, vypadá takto:


Na konci prvního levlu (Tomb of Qualopec) má být video s Larsonem a poté nový level. U této edice se stává, že se video přetočí a vrátíme se zpátky do prvního levelu (City of Vilcabamba). Tento problém opravdu trápil mne i kamaráda. Pro případ, že někdo má stejný problém jsme ale našli řešení! Existuje patch, který tento problém vyřeší.

PATCH STÁHNETE TADY < Stáhnete ho, a rozbalíte ve winRARU. Nainstalujete ho a poté hru můžete zapnout, a bez problému se vám zobrazí video a pokračujete do dalšího levelu :). Doufám, že tento patch pomůže ještě někomu, protože mně a kamarádovi pomohl :).

Nell McAndrew - rozhovor

22. prosince 2011 v 14:00 | Lady Nico★ |  Tomb Raider III-zajímavosti
Rozhovor s představitelkou Tomb Raider III - Nell McAndrew! Přeložený z angličtiny adminkou blogu - bez zeptání přísně zakazuji kopírování! Neslibuji, že je to pravopisně 100% správně, ale mělo by to být jakž takž v pořádku :).

Jak ses stala modelkou Lary Croft?
Zůčastnila jsem se castingu s řadou dalších modelek.

Věděla jsi něco o Laře a Tomb Raider sérii, předtím?
Ano, vlastně jsem tu hru trochu hrála, ještě před castingem. Také jsem jí viděla na spoustě titulních stran časopisů.

Jak se cítíš, při představování digitální postavy?
Moc rozrušeně! Lara Croft je tak ostrá, sexy postava - jak bych mohla nechtít být ona? Ona je větší než život, a já jsem pyšná na to, že jsem byla pro její roli vybrána.

Myslíš, že máš s Larou hodně společného?
Ano. Jsem velmi nezávislá a mám ráda sport, jako běh, box atd. Mám atletickou postavu jako Lara a také mám docela objemný hrudník… teda asi né tak velký jako Lařin!! Také miluji výzvy.

Myslíš, že je Lara kladný vzor, pro dnešní mladou ženu? Jestli ano, proč?
Ano, myslím, že Lara je kladný charakter - je skvělé, vidět ženu tak plnou energie, nezávislou a přísnou, ale pořád sexy. Myslím, že Lara opravdu dodává ženám inspiraci, jít ven a udělat co chtějí! Ona opravdu není zbytečná postava!

Nell Mc Andrew

22. prosince 2011 v 12:53 | Lady Nico★
Nell je velmi sportovně nadaná, a proto také nyní pracuje jako fitness instruktorka spolu s prací modelky. Záliba ve sportu se ji určitě hodila právě v představování Lary Croft z TR III. U fanoušků si taky získala oblibu, když nastoupila po oblíbené Rhoně Mitře. Představovala Laru po celém světě, na různých akcích, a v Lařiným outfitu má spousty fotek. Bohužel ji to také vydrželo pouze dva roky, poté byla vyhozena. Nebyla pro Laru asi nejlepší modelka, co se podoby týče, prý se od ní hodně liší v obličeji. Každopádně hlavní důvod jejího vyhazovu byly fotografie v časopisu Playboy. Tím zklamala většinu svých fanoušků, ale i Eidos.

Základní info o Nell
__________________________________
Pravé jméno: Tracey Jane McAndrew
Datum narození: 6. listopadu, 1973
Místo narození: Leeds, Anglie
Modelka k dílu: Tomb Raider III
Modelka v roce: 1996-1997
Povolání: Modelka, Fitness instruktorka
Barva očí: Zelená
Barva vlasů: Hnědá (teď obarvená na blond)
Výška: 175 cm
Váha: 63,5 kg
Velikost bot: 39
Velikost šatů: 40
__________________________________

Nové SB laravcroft

19. prosince 2011 v 17:40 | Lady Nico★ |  Oznámení
Jelikož už si tak povídáme, tak bude jednoduší rovnou spřátelit blogy :). Tentokrát, jako první ze SB je na službě blogspot.com, ale blog má pěkný :). Jeho blog najdete TADY.

Tady je diplom pro tebe, snad se ti líbí:
/omlouvám se za překlep, už je to zpravené/

A pro mne:
Děkuji, je hezoučký :)

XNA tvorba pro Ezio

18. prosince 2011 v 20:21 | Lady Nico★ |  For You
Tak tedy ještě jeden pro tebe mám :). Téma byl Ezio a Lara. K tomuto není co dodat. Snad jen, doufám, že se ti líbí! Tady je: /kliknutím plná velikost/


Rhona Mitra

17. prosince 2011 v 22:37 | Lady Nico★
Rhona byla společností Eidos najata roku 1997. Učinkovala na různých akcích jako E3 a ECTS, dělala různé rozhovory s tiskem, fotila fotky jako Lara a rychle si získala fanoušksy. Rhona si dokonce kvůli představování Lary Croft nechala změnit velikost prsou z 34A na 34DD. Operaci ji dělal vlastní otec. Chvíli byla jasnou kandidátkou na Tomb Raider film, ale Angelina Jolie ji překonala. Nakonec byla ale z Eidos vyhozena a nahrazena následující modelkou Nell McAndrew. Důvod jejího ukončení není známý, protože se k němu ona, ani Eidos nevyjádřili. Několikrát také učinkovala v Playboy časopisech.

Základní info o Rhoně
__________________________________
Datum narození: 9. srpna, 1976
Místo narození: Paddington, Londýn, Anglie
Modelka k dílu: Tomb Raider II
Modelka v roce: 1997 - 1998
Povolání: Modelka, zpěvačka, herečka
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Míry: 86-61-89
Výška: 173 cm
__________________________________

XNA obrázek pro...mě! :D

17. prosince 2011 v 17:41 | Lady Nico★ |  Moje výtvory v XNA
Další člověk co si objednal obrázek jsem byla já sama :D. Dobře, jinými slovy jsem si udělala zase jednou obrázek jen tak. Našla jsem mod vyhořelého Croft Manoru z venku tak mně hned napadlo udělat obrázek podle scény z Underworldu :).

Rozdíl je v tom, že jsem do obrázku přidala sebe, ve své XNA podobě. Zachytila jsem scénu po boji s DG, a mrtvého Alistera před Croft Manorem ( :'( xD ). Dala jsem k tomu všechny co do scény patří, a to Laru, Winstona, Zipa a Alistera navíc se mnou :). Mohlo to být lepší... Ale aspoň jsem ztvárnila tu myšlenku, co jsem měla v hlavě :). Tady je: /opět kliknutím zvětšíte/


Nápis k ději je asi jasný: "Everything can't stay perfect all the time" (doufám, že je to gramaticky správně) v překladu je myšleno: Všechno nemůže zůstat navždy perfektní. (forever místo all the time by bylo asi lepší ale to je jedno)... S obrázkem to souvisí tak, že když byl Croft Manor celý a Alister naživu bylo to perfektní.. Což teď už prostě není :D.

XNA tvorba pro laravcroft

16. prosince 2011 v 22:52 | Lady Nico★ |  For You
To to ale trvalo co? :D Moc se omlouvám laravcroft za tu dobu. Musel jsi čekat přes pozastavení blogu a no, výsledek je takový jaký je. Snažila jsem se jak to jen šlo, a snad se ti bude líbit :). Tvoje téma na obrázek bylo velmi zajímavé, a to nemocná Lara a u ní Winston s čajem. Nejdříve jsem zamýšlela udělat to z klasických dílů, ale když mi došlo, že nemám do XNA veškeré materiály udělala jsem to z Underworld módů, jako vždy. Hm, čím vícekrát na to koukám, tím víc mi ta Lara přijde postižená :D, no co se dá dělat... Tak tady to je :)

/kliknutím zvětšíte/

Anketa pro měsíc prosinec

13. prosince 2011 v 21:08 | Lady Nico★ |  Ankety
Po delším přemýšlení jsem vybrala téma pro další anketu. Tentokrát pro měsíc prosinec. Ptala jsem se na názor kamarádky a z její idey typu "V čem je Lara nejvíce sexy" mě něco napadlo... Mohl by se hodnotit její celkový vzhled v různých verzích. Takže tato anketa se bude opět týkat naší hlavní hrdinky. Budeme se tedy zabývat jejím vzhledem, konkrétněji oblečením na jednotlivých misích atd. Opravdu se do anktety nevejde všechno co kdy nosila, ale vyberu to nejpodstatnější na co si vzpomenu. Berte v úvahu, že nejde tak uplně o to, co Laře nejvíce sedne, protože to by jsme se asi shodli na klasickém dobrodružném oblečení (šortky a krátké tričko apod.) jde spíše o to, co se vám u Lary nejvíce líbí podle vašeho vkusu :).

Takže otázka zní: Jaký styl podle vás Laře Croft nejvíce sluší?
Pokud pořád nechápete o co jde, obrázky vám to upřesní. (Celý článek)

Vyhodnocení ankety pro listopad

12. prosince 2011 v 21:56 | Lady Nico★
I když je blog pozastavený nemůžu koukat na tu 12 dní prošlou anketu. Musím alespoň napsat vyhodnocení ankety a po sléze i novou anktetu pro měsíc prosinec.

Otázka zněla: Kdo se hodí k Laře?
Na výběr byli tito kandidáti: Kurtis Trent, Alister Fletcher, Larson Conway a nebo ani jeden