Nell McAndrew - rozhovor

22. prosince 2011 v 14:00 | Lady Nico★ |  Tomb Raider III-zajímavosti
Rozhovor s představitelkou Tomb Raider III - Nell McAndrew! Přeložený z angličtiny adminkou blogu - bez zeptání přísně zakazuji kopírování! Neslibuji, že je to pravopisně 100% správně, ale mělo by to být jakž takž v pořádku :).

Jak ses stala modelkou Lary Croft?
Zůčastnila jsem se castingu s řadou dalších modelek.

Věděla jsi něco o Laře a Tomb Raider sérii, předtím?
Ano, vlastně jsem tu hru trochu hrála, ještě před castingem. Také jsem jí viděla na spoustě titulních stran časopisů.

Jak se cítíš, při představování digitální postavy?
Moc rozrušeně! Lara Croft je tak ostrá, sexy postava - jak bych mohla nechtít být ona? Ona je větší než život, a já jsem pyšná na to, že jsem byla pro její roli vybrána.

Myslíš, že máš s Larou hodně společného?
Ano. Jsem velmi nezávislá a mám ráda sport, jako běh, box atd. Mám atletickou postavu jako Lara a také mám docela objemný hrudník… teda asi né tak velký jako Lařin!! Také miluji výzvy.

Myslíš, že je Lara kladný vzor, pro dnešní mladou ženu? Jestli ano, proč?
Ano, myslím, že Lara je kladný charakter - je skvělé, vidět ženu tak plnou energie, nezávislou a přísnou, ale pořád sexy. Myslím, že Lara opravdu dodává ženám inspiraci, jít ven a udělat co chtějí! Ona opravdu není zbytečná postava!

Co je nejlepší na tom, být Lara?
Být Lara, mě dělá sebevědomější a cítím se silnější, a díky reakci lidí, co jsem zatím slyšela, si připadám populární, dokonce milována! Je to potěšení potkat všechny ty fanoušky, kteří podporují Laru - jsou jí tak věrní!

Jaké jsou tvoje přání do budoucnosti?
Hlavní je pro mne být úspěšná a šťastná. Ještě jsem se přesně nerozhodla, co chci dělat. Beru každý den takový, jaký přijde (trochu jako Lara!). Miluji potkávání všech Lařiných fanoušků, takže budu šťastná v tomto dál pokračovat.

Co nejraději děláš ve volném čase?
Miluji sport! Běhání, jízda na kole a chození do tělocvičny, a doufám, že se brzy účastním kurzu horolezectví. Když se necítím tolik aktivní, užívám si chození do kina a jezení. Často také rozpustím své vlasy, a jdu si užít bláznivé noci v klubu.

Proč sis uplně oholila vlasy?
Protože jsem šílená! - vždycky jsem to chtěla udělat - jen vidět jak to vypadá. Myslím, že jsem chtěla změnit svůj obrázek jako "Marilyn Monroe". Docela drastická změna - bude stranda to ukazovat svým vnoučatům.

Lara je trochu světoběžník - navštívila jsi také hodně zemí?
Ano, docela dost, jako Japonsko, Ameriku, Lembanon, Itálii, Francii a Španělsko.

Co byla zatím tvá nejoblíbenější role, a proč?
Samozdřejmě Lara Croft! Také jsem si moc užila svou roli jako hosteska v TV herní show "Man Oh Man", od Chrise Tarranta.

Jak jsi začala svojí kariéru jako modelka - chtěla jsi vždycky být modelka?
Docela mě zajímalo, jestli mám předpoklady na to, stát se profesionální modelkou, tak jsem se šla podívat do modelingové agentury v Manchestru, kteří mě vzali do jejich knih. To bylo před pár lety, a bylo to dlouho, než se mi podařilo vytvořit pravidelnou práci a pořádné portfolio, ale já se nevzdávala. Ještě před tím jsem pracovala v bance. Po první ochutnávce modelingu jsem věděla, že se nechci vrátit zpátky!

Lara má docela velká prsa, utlý pas a velmi dlouhé nohy - myslíš, že muži na Laře tolik ujíždějí, právě kvůli její podobě?
Ne… nejen, protože vypadá skvěle, přestože ty míry značně pomáhají - je to trochu jinak! Myslím, že muži se do Lary zamilovávají, protože je tak univerzální - není nic, co by alespoň nezkusila. Nenechá nic, aby se jí dostalo do cesty, a myslím, že muži mají opravdu rádi ženy silné v osobnosti, stejně jako po fyzické stránce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 larapcroft larapcroft | E-mail | Web | 22. prosince 2011 v 14:51 | Reagovat

dobrý překlad, povedlo se ti to!

2 Ezio Ezio | 22. prosince 2011 v 14:55 | Reagovat

Moc pěkný překlad :)

3 Lady Nico Lady Nico | E-mail | Web | 22. prosince 2011 v 15:01 | Reagovat

[1]: [2]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.