Leden 2012

Lara Weller

9. ledna 2012 v 22:30 | Lady Nico★
Jako většina Lařiných modelek cestuje po světě a propaguje Tomb Raider po různých akcích. První akce kde se ukázala byla Electronic Entertainment Exhibition (E3) v Los Angeles. Reprezentovala TR jeden rok. Někteří říkají, že je Lara velmi vhodná pro tuto roli, vzhledem k fyzické podobě.

Základní info o Laře
__________________________________
Datum narození: 6. dubna ,1975
Místo narození: Rotterdam, Holandsko
Modelka k dílu: Tomb Raider IV
Modelka v roce: 1999
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Výška: 173 cm
__________________________________

Zajímavosti:
-Lara miluje Japonské a Italské jídlo
-Její oblíbené pití je mléko, Red Bull and červené víno
- Jak si každý jistě všiml, sdílí s Larou Croft křestní jméno (není to přezdívka)

> Rozhovor s Larou (dodělám)

Anketa pro měsíc leden

7. ledna 2012 v 17:39 | Lady Nico★
Tak tady mě zase máte po dlouhé době :D. Ani jsem vám nepopřála k Vánocům a Novému roku... Tak se za to stydím, napsat pár slov by mne nezabilo, co? Tak vám přeji Šťastný nový rok alespoň.. 7.ledna.. S tímto datem přináším i novou anketu, také s týdenním zpožděním.. Je mi to líto, ale už k věci tedy :).

Nová anketa bude velmi velmi velmi prostá, a je to jedna z nejtypičtějších otázek světa Tomb Raider. Už ani neumím vymyslet pořádnou otázku, říkáte si, co? Omlouvám se, vím, že je to ohrané, ale na vymýšlení originální otázky prostě nemám čas a náladu. I tak si myslím, že je docela zajímavá a pořád mi není jasné, jaká odpověď u vás převažuje :).

>>>Jednoduše, velmi jednoduše se zeptám... Core Design (1-5) nebo Crystal Dynamics (6-9) ??<<<
Někdo vyrůstal s tou, někdo s druhou... Někdo má své city ke klasické Laře, někdo k moderní. Která ale zvítězí? Ke které se přiklání většina hráčů? Moje osobní odpověď je Crystal Dynamics... Ale hlasování nechám na vás!


Vyhodnocení prosincové ankety

7. ledna 2012 v 17:37 | Lady Nico★
Uhm...Zpoždění? Omluvte mne! Polepším se slibuji O:).... Nebudu to prodlužovat, keci o mojí neaktivitě jsem nechala na příští článek, který sem napsala jako první :D...

Že mě to překvapuje? Asi to byla zbytečná anketa...Protože většina z vás usoudila, že Laře nejvíce sluší její klasický terénní oblek :). Děkuji za vaše názory...
Jinak podrobněji to dopadlo takto...
↓↓